برای دیدن خدمات کلیک کنید

دکترعادل قاسم پور

جراح و متخصص چشم

فوق تخصص شبکيه ليزر لازک و آب مرواريد

با انجام خدماتی همچون لازک، عمل لیزیک، آب مروارید، کاشت لنزهای داخل چشمی، جراحی انحراف چشم، مجرای اشکی و پلک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

درمان بیماری های چشم

درمان بیماری های چشم : چشم یکی از مهم ترین اجزای بدن است و مانند دیگر اجزای بدن انسان می تواند به اختلالات و مشکلاتی دچار شود.

چشم ها بر اثر عوامل گوناگونی به عفونت ، قرمزی ، آب مروارید ، تاری دید و غیره دچار می شوند و این عوامل بر کیفیت دید فرد تاثیر منفی می گذارند .

کاهش دید به مرور زمان مشکلات مختلفی را به وجود می آورد و برخی از افراد در انجام کارهای روزانه نیز به مشکل برمی خورند به همین دلیل درمان بیماری های مرتبط به چشم اهمیت بالایی دارد.

درمان بیماری های چشم

نکاتی در ارتباط با درمان بیماری های چشم

توجه نکردن به مشکلات و بیماری های چشمی ، عواقب بسیار ناخوشایندی را برای فرد به همراه دارد و برخی اوقات این عواقب به قدری جدی هستند که فرد را در معرض نابینایی قرار می دهند.

خشکی چشم ، آب مروارید ، عفونت چشم ، تنبلی چشم یا ضعیف بودن چشم ، گل مژه و دیگر بیماری های مرتبط با چشم و قرنیه در صورت عدم درمان و پیشرفت، بینایی فردرا تحت تاثیر قرار می دهند.

 به همین دلیل افراد در هر سنی باید نسبت به درمان بیماری های مرتبط با چشم حساسیت به خرج دهد و هر چه سریع تر مراحل درمان را شروع کنند.

متاسفانه روش های خوددرمانی در بین مردم رواج پیداکرده است و مصرف خودسرانه دارو بدون تجویز پزشک متخصص شایع شده است.

مصرف داروهای بدون تجویز می تواند عوارض بسیار زیادی را در پی داشته باشد و فرد علاوه بر عدم درمان بیماری مدنظر به بیماری های دیگر نیز دچار می شود.

در نتیجه از مصرف خودسرانه دارو پرهیز کنید و برای درمان بیماری حتماً به متخصص مربوطه مراجعه نمایید.

روش درمان بیماری های چشم

بیماری های چشم همیشه خطرناک نیستند و برای درمان مشکلی چون تنبلی چشم، استفاده از عینک کفایت می کند ولی گاهی اوقات برای درمان ، نیاز به انجام جراحی های چشم مانند عمل لازک ، عمل لیزیک و غیره می باشد.

دقت داشته باشید که روش درمان پس از معاینه بیمار و تشخیص جراح چشم تعیین می شود و مصرفه خودسرانه آنتی بیوتیک یا قطره های چشمی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

برای درمان بیماری همیشه نیازی به جراحی نیست در نتیجه ترس بیماران از مراجعه به جراح چشم و فوق تخصص شبکیه بی دلیل است .

عدم توجه به بیماری می تواند منجربه بروز اتفاقات بسیار ناگواری شود.

در نتیجه توصیه می شود برای تشخیص و درمان بیماری به یک جراح چشم ماهر مراجعه کنید تا روند درمان بیماری به خوبی پیش رود.

درباره دکتر قاسم پور

دکترعادل قاسم پور جراح و متخصص چشم فوق تخصص شبکيه ليزر لازک و آب مرواريد کاشت لنزهای داخل چشمی جراحی انحراف چشم، مجرای اشکی و پلک

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شش + بیست =

Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram