برای دیدن خدمات کلیک کنید

دکترعادل قاسم پور

جراح و متخصص چشم

فوق تخصص شبکيه ليزر لازک و آب مرواريد

با انجام خدماتی همچون لازک، عمل لیزیک، آب مروارید، کاشت لنزهای داخل چشمی، جراحی انحراف چشم، مجرای اشکی و پلک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

جراح و متخصص چشم

چشم یکی از مهمترین اعضای بدن است که به دلیل ساختار بسیار پیچیده و حساسیت بالایی که دارد در صورتی بروز علائم غیر طبیعی در چشم یا مختل شدن بینایی باید برای درمان به یک جراح و متخصص چشم مراجعه نمود.

دکتر عادل قاسم پور یکی از بهترین متخصصان و جراحان چشم در تهران و دارای مدرک فوق تخصص شبکیه و لیزر می باشند که بیماری های مرتبط با چشم را درمان می نمایند.

جراح و متخصص چشم :

متخصص چشم ، پزشک چشم است و در زمینه مراقبت ‌های دارویی ، پیشگیری از بیماری ها  و آسیب های چشمی ، جراحی چشم و سیستم بینایی دارای تخصص می باشد.

جراح چشم دارای برد قانونی است که چهار سال دوره پیش پزشکی در مقطع کارشناسی ، چهار سال دوره پزشکی ، یک سال دوره انترنی و سه سال یا بیشتر سال دوره تخصصی پزشکی ، دوره جراحی و دوره مراقبت از چشم را گذرانده است.

متخصص چشم قادر به انجام جراحی هایی نظیر عمل لازک ، عمل لیزیک ، تزریق های چشمی مثل آواستین و کاشت لنزهای درون چشمی می باشد.

 

جراح و متخصص چشم

 

انتخاب جراح و متخصص چشم

برای تشخیص و درمان بیماری چشم توصیه می شود به یک جراح چشم متبحر که به ساختار چشم تسلط کامل داشته و با تمام بافت های چشم آشنایی دارد مراجعه نمایید تا بهترین نتیجه از درمان چشم حاصل گردد. زیرا عملکرد اشتباه جراح چشم در حین عمل چشم ، سلامت و بینایی فرد را به مخاطره می اندازد.

درمان بیماری های چشم

درمان بیماری های مرتبط با چشم از اهمیت بسزایی برخوردار است. زیرا بی توجهی به بیماری های چشمی می تواند پیامدهای ناخوشایندی به بار آورده و حتی در برخی موارد فرد را در معرض نابینایی قرار دهد.

برخی از مشکلات چشمی جزئی هستند و پس از گذراندن چند دوره درمانی یا با استفاده از عینک به طور کامل برطرف می شوند ، اما برخی بیماری های چشمی از قبیل خشکی چشم ، عفونت چشم ، تنبلی چشم یا ضعیف بودن چشم ، گل مژه ، آب مروارید و غیره نیاز به درمان های جدی تری دارند و در صورت عدم درمان و پیشرفت بیماری ، بینایی فردرا دچار اختلال می نمایند.

درباره دکتر قاسم پور

دکترعادل قاسم پور جراح و متخصص چشم فوق تخصص شبکيه ليزر لازک و آب مرواريد کاشت لنزهای داخل چشمی جراحی انحراف چشم، مجرای اشکی و پلک

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × یک =

Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram