برای دیدن خدمات کلیک کنید

دکترعادل قاسم پور

جراح و متخصص چشم

فوق تخصص شبکيه ليزر لازک و آب مرواريد

با انجام خدماتی همچون لازک، عمل لیزیک، آب مروارید، کاشت لنزهای داخل چشمی، جراحی انحراف چشم، مجرای اشکی و پلک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

بهترین جراح چشم تهران

چشم یکی از اعضای مهم بدن می باشد که ساختار بسیار پیچیده ای دارد و متشکل از لایه های نازکی است که آسیب به هر یک از این لایه ها می تواند در بینایی اختلال ایجاد نماید. افرادی که در تهران زندگی می کنند با مراجعه به بهترین جراح چشم تهران می توانند این اختلالات را درمان نمایند.

جراح و متخصص چشم :

جراح و متخصص چشم ، یک چشم پزشک است که دارای برد قانونی می باشد و طی گذراندن دوره چهار ساله پیش پزشکی در مقطع کارشناسی ، دوره چهار ساله پزشکی ، دوره یک ساله انترنی و دوره سه ساله یا بیشتر تخصصی پزشکی و دوره جراحی در زمینه های جراحی چشم و سیستم بینایی ، پیشگیری از آسیب و بیماری های چشمی و مراقبت ‌های دارویی موفق به اخذ مدرک تخصص و جراحی چشم شده است.

دکتر عادل قاسم پور یکی از بهترین متخصصان و جراحان چشم تهران و دارای مدرک فوق تخصص شبکیه و لیزر می باشند. ایشان در زمینه درمان تمامی بیماری های مرتبط با چشم از تبحر و تجربه فراوانی برخوردارند.

 

بهترین جراح چشم تهران

 

ویژگی های بهترین جراح چشم

  • جراح و متخصص چشم ، باید از تسلط کامل به ساختار چشم بهره مند باشد. زیرا در غیر این صورت و با درمان اشتباه ، تجویز داروی نامناسب یا بروز خطا در حین جراحی چشم ، می تواند سلامت و بینایی فرد را به خطر بیاندازد.
  • برخی از اختلالات و بیماری های مرتبط با چشم ساده هستند و با طی نمودن دوره های درمانی کوتاه برطرف می گردند ، اما برخی از مشکلات چشم به درمان های جدی تری مانند عمل لیزیک ، عمل لازک ،  کاشت لنزهای درون چشمی و غیره نیاز دارند.
  • لذا بهترین جراح چشم ، قادر به تشخیص بیماری های مرتبط با چشم می باشد و با علم به همه تکینیک های درمان می تواند فرآیند درمان را به خوبی به انجام رساند.
  • برای انتخاب بهترین جراح چشم ، می توانید از تجربیات دوستان و آشنایان خود استفاده نمایید و همچنین می توانید در سایت های اینترنتی و صفحات مجازی ، بهترین جراح چشم را انتخاب نمایید.
درباره دکتر قاسم پور

دکترعادل قاسم پور جراح و متخصص چشم فوق تخصص شبکيه ليزر لازک و آب مرواريد کاشت لنزهای داخل چشمی جراحی انحراف چشم، مجرای اشکی و پلک

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − 15 =

Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram